Hotel Diamant

Kúpeľná liečba v hoteli Diamant*** ponúka široké množstvo služieb. Za najväčšiu výhodu hotela možno považovať sústredenie všetkých služieb na jednom mieste. V hoteli je podávaných množstvo rôznych procedúr od základných, až po nadštandardné, ktoré sú zamerané na liečbu širokého spektra ochorení.   

Hotel Diamant*** ponúka pre svojich návštevníkov výber rôznych pobytov. Vďaka tomu si každý zvládne prispôsobiť pobyt v kúpeľoch svojim predstavám. 

Hotel ponúka celkovo 109 izieb, ktoré sú rozdelené podľa počtu lôžok a ich vybavenia. K dispozícii sú jednolôžkové, dvojlôžkové, bezbariérové izby a apartmány.

Zoznam pobytov

Názov Strava Cena Dĺžka
Kúpeľné minimum pln od 102 € od 4 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 80 € od 4 nocí Viac info
Post Covid pln od 103 € od 6 nocí Viac info
Post Covid pln od 74 € od 6 nocí Viac info
Predĺžený víkendový pobyt pln od 83 € od 3 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pln od 73 € od 4 nocí Viac info
Víkendový pobyt pln od 83 € od 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

sociálne zariadenie, SAT TV so širokou ponukou TV staníc, telefón, rádiobudík, osuška, uterák a župan s logom hotela, sušič na vlasy.

Opis izby: Jednolôžková izba s balkónom je zrekonštruovaná, so štandardným vybavením, obytnou plochou 17 m²,  kúpeľňou 4,1 m² a loggiou 5 m². K dispozícii je so sprchovým kútom alebo vaňou.

Opis izby: Opis izby: Dvojlôžková izba je k dispozícii s balkónom alebo bez balkóna. Izba je zrekonštruovaná, so štandardným vybavením, obytnou plochou 25,8 m²,  kúpeľňou 4,1 m² a loggiou 5 m². K dispozícii je so sprchovým kútom alebo vaňou.

Opis izby:Dvojlôžková bezbariérová izba je k dispozícii bez balkóna. Izba je zrekonštruovaná, so štandardným vybavením, obytnou plochou 25,8 m²,  kúpeľňou 4,1 m² a loggiou 5 m². K dispozícii je so sprchovým kútom alebo vaňou.

Opis izby: Okrem štandardného vybavenia má apartmán k dispozícii klimatizáciu. Spálňa je oddelená predsieňou. Apartmán je priestranný a zrekonštruovaný so štandardným vybavením, obytnou plochou 40,2 m², predsieňou 15,9 m², kúpeľňou 5,7 m² a loggiou 10 m². K dispozícii je so sprchovým kútom alebo vaňou.

Opis izby: Okrem štandardného vybavenia má prezidentský apartmán k dispozícii klimatizáciu a wifi. Najväčšou prednosťou prezidentského apartmánu je jeho veľkosť izieb. Apartmán je priestranný a zrekonštruovaný so štandardným vybavením, obytnou plochou 175,3 m², kúpeľňou 6,7 m² a loggiou 38,78 m². K dispozícii je so sprchovým kútom a vaňou.

Vybavenie a služby

Kino Diamant Dudince

V hoteli sa nachádza kino, ktoré pravidelne ponúka premietanie pre klientov a verejnosť. Filmografia je zameraná prevažne na európsku a čiastočne aj americkú produkciu. Kino je využívané aj pre iné predstavenia. Kapacita kina je 158 miest.  

Wellness

Okrem balneoterapie sa v hoteli Diamant nachádza aj wellness so saunovým svetom, vírivou vaňou a ochladzovacím bazénom. Krytý bazén s rozmermi 16,4 × 12 m a teplotou vody 29 – 31°C je otvorený celoročne. V letnej sezóne je obľúbený vonkajší bazén s rozmermi 25 × 12 m a teplotou vody 29 – 31°C.   

Športové aktivity 

Pre nadšencov športových aktivít je k dispozícii požičovňa bicyklov, posilňovňa a stolný tenis. Hotel Diamant je obklopený lesoparkom Búroš, ktorým vedie náučný chodník. V blízkosti sa nachádzajú Rímske kúpele či Dudinské travertíny. Tieto miesta sú ideálne pre oddych a krátke prechádzky v prírode. 

Stravovanie

V závislosti od typu pobytu, majú klienti hotela Diamant k dispozícii dve jedálne. Jedáleň Onyx poskytuje stravovanie pre samoplatcov a jedáleň Ametyst poskytuje stravovanie pre klientov, ktorí majú pobyt hradený zdravotnou poisťovňou. 

Jedáleň má k dispozícii obsluhu. Stravovanie je vo forme výberu z 5 druhov jedál, servírovaného menu a švédskych stolov. Diabetikom je ponúkaná aj druhá večera. Okrem klasickej kuchyne je možné zabezpečiť aj špeciálnu stravu (šetriacu, žlčníkovú, redukčnú, diabetickú a bezlepkovú) a stravu vhodnú pre celiatikov. 

Hotel Diamant

Kúpeľná 107
Dudince 962 71
Slovensko
tel. + 421 45 5502 200

Časté otázky

SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p. Kúpeľná 107, 962 71 Dudince

Hotel Diamant je otvorený nepretržite (recepcia 00:00-24:00)

Hotel Diamant ponúka rôzne typy izieb. Pozrieť jednolivé izby.

Vybavenie hotela Diamant zahŕňa napríklad kino a hotelovú knižnicu.  Pozrieť kompletné vybavenie hotela.

Hotel Diamant má k dispozícii 109 izieb.

Hotel Diamant sa nachádza v centre kúpeľného areálu.

V hoteli Diamant sa nachádza vonkajší bazén, vnútorný bazén a vnútorný relaxačný bazén. Zistiť viac o bazénoch v hoteli Diamant

Hotel Diamant disponuje vlastným parkoviskom.

V hoteli Diamant nie je možné ubytovať sa so psom.

Scroll to Top