Liečebný dom Smaragd

Liečebný dom Smaragd*** tvorí jeden komplex s liečebným domom Rubín. Hotely sú navzájom prepojené spojovacou chodbou. Tou je možné pohodlne prejsť do hotela Rubín, kde sa podávajú viaceré procedúry. 

Liečebný dom Smaragd*** prešiel rekonštrukciou a jeho izby sú priestranné. Samozrejmosťou je  ponuka rôznych liečebných a relaxačných pobytov.

K dispozícii je široké spektrum služieb priamo v hoteli Smaragd alebo v hoteli Rubín, ktoré zabezpečujú klientovi pohodlie s využitím rôznych aktivít počas dní strávených v kúpeľoch. 

Hotel ponúka celkovo 139 izieb, ktoré sú rozdelené podľa počtu lôžok a ich vybavenia. K dispozícii sú jednolôžkové, dvojlôžkové a apartmány.

Zoznam pobytov

Názov Strava Cena Dĺžka
Kúpeľné minimum pol od 68 € od 4 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 75 € od 4 nocí Viac info
Liečebno-preventívny pobyt pln od 234 € 3 nocí Viac info
Romantický pobyt pre dvoch pln od 300 € 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

sociálne zariadenie, LCD televízor s káblovou televíziou, sušič na vlasy, telefón, chladnička, balkón, bezbariérová sprcha, wi-fi

Opis izby: Jednolôžková izba s balkónom je zrekonštruovaná so štandardným vybavením. K dispozícii je so sprchovým kútom.

Opis izby: Dvojlôžková izba s balkónom je zrekonštruovaná so štandardným vybavením. K dispozícii je so sprchovým kútom.

Opis izby: Okrem štandardného vybavenia má apartmán k dispozícii balkón. Apartmán je priestranný a zrekonštruovaný so štandardným vybavením s kuchynkou, obývacou izbou a spálňou. V apartmáne sa nachádza  sprcha.

Vybavenie a služby

Hostia, ktorí sú ubytovaní v hoteli Smaragd, môžu využívať všetky služby ponúkané v hoteli Rubín. Prednosťou hotela Smaragd je napríklad spoločenská sála, ktorá ponúka pestrú ponuku rôznych hudobných či zábavných programov a tanečných zábav. Pokiaľ si hostia hotela chcú vychutnať slnečné lúče, počas priaznivého počasia je k dispozícii slnečná terasa na streche hotela. Obľúbená je aj Kaviareň Smaragd 78 s letnou terasou. V priestoroch hotela Smaragd sa nachádza aj úschovňa batožiny a bicyklov.

Športové aktivity

Medzi hotelom Rubín a hotelom Smaragd sa nachádza tzv. Pocitový chodník naboso. Prístup ku chodníku je z Kaviarne Smaragd ’78. Pocitový chodník slúži tiež ako procedúra. Chodenie naboso po rôznych druhoch materiálov stimuluje nervové zakončenia v nohách, čím pomáha v liečbe napríklad stability či plochých nôh. 

Vo Fitparku, ktorý sa tiež nachádza medzi liečebným domom Rubín a Smaragd, je k dispozícii sústava ôsmich cvičebných strojov, ktorá dopĺňa pocitový chodník naboso. Pre hostí, ktorí uprednostňujú cvičenie v exteriéri, je Fitpark výbornou voľbou.

Stravovanie

Jedáleň má k dispozícii obsluhu. Stravovanie je vo forme výberu a švédskych stolov. Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov, obedy a večere výberom z 5 jedál.

Liečebný Dom Smaragd

Kúpeľná 106
962 71, Dudince
Slovensko
tel.+421 45 550 49 50

Časté otázky

Adresa hotela Smaragd je Kúpeľná 106, 962 71 Dudince.

Hotel Smaragd je otvorený nepretržite (recepcia 00:00-24:00).

Hotel Smaragd ponúka rôzne typy izieb.  Pozrieť jednotlivé izby.

Vybavenie hotela Smaragd je napríklad strešná terasa a priestranné izby. Pozrieť kompletné vybavenie hotela.

Hotel Smaragd má k dispozícii 139 izieb.

Hotel Smaragd sa nachádza v centre kúpeľného areálu.

Klienti hotela Smaragd využívajú vonkajší bazén Hotela Rubín, vírivý bazén a minerálny bazén.

Hotel Smaragd disponuje vlastným parkoviskom, ktoré je spoplatnené. Bezplatné parkovanie v hoteli Smaragd je priamo v areáli pred liečebnými domami so ZŤP-S preukazom alebo na monitorovanom parkovisku, ktoré je vzdialené cca 150 m od liečebných domov.

V hoteli Smaragd nie je možné ubytovať sa so psom.

Scroll to Top