Kúpeľný hotel Minerál

Kúpeľný hotel Minerál*** sa nachádza v blízkosti liečebných domov Rubín a Smaragd. Moderné vybavenie a klimatizované izby robia z hotela Minerál*** najkomfortnejší kúpeľný hotel v Dudinciach. Hotel Minerál*** je kompletne zrekonštruovaný.

V hoteli sa podávajú iba niektoré procedúry, na ostatné je potrebné dochádzať do liečebných domov. K dispozícii je pre návštevníkov wellness centrum, Slender štúdio a bezplatné parkovanie priamo pred hotelom. 

Celková kapacita hotela je 67 izieb, k dispozícii sú jednolôžkové, dvojlôžkové a trojlôžkové izby, apartmány.

Zoznam pobytov

Názov Strava Cena Dĺžka
Kúpeľné minimum pol od 68 € od 4 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 75 € od 4 nocí Viac info
Liečebno-preventívny pobyt pln od 234 € 3 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

sociálne zariadenie, LCD televízor s káblovou televíziou, sušič na vlasy, telefón, chladnička, trezor, sprcha, klimatizácia, wi-fi

Opis izby: Jednolôžková izba je zrekonštruovaná so štandardným vybavením. K dispozícii je so sprchovým kútom.

Opis izby: Dvojlôžková izba je zrekonštruovaná so štandardným vybavením, manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami. K dispozícii je so sprchovým kútom.

Opis izby : Trojlôžková izba je zrekonštruovaná so štandardným vybavením. K dispozícii je so sprchovým kútom.

Opis izby : Apartmán je priestranný, zrekonštruovaný so štandardným vybavením, obývacou izbou a spálňou. V apartmáne sa nachádza  sprcha.

Vybavenie a služby

Hotel Minerál ponúka svojim návštevníkom mnohé služby. Okrem toho, že prešiel modernou rekonštrukciou a izby sú klimatizované, ponúka wellness centrum a využívanie niektorých procedúr priamo v hoteli. Zdarma je tiež k dispozícii  župan a hotelová kozmetika, či parkovanie pred hotelom. V hoteli Minerál je k dispozícii Lobby bar, kongresové a spoločenské miestnosti.

Wellness

V hoteli Minerál je hosťom  k dispozícii hotelové wellness, kde sa nachádza jaccuzzi, suchá sauna, parná sauna, sprcha s karibskou búrkou a ochladzovací bazén. Hostia môžu využívať aj vnútorný a vonkajší bazén v Rubíne, či vitálny svet Wellnea, podľa pobytových balíkov zdarma alebo za poplatok.

V hoteli Minerál je možné absolvovať niektoré liečebné procedúry, ako napríklad liečebný telocvik, vodoliečbu, fyzikálnu liečbu, reflexnú masáž, parafínový zábal a liečbu kyslíkom. Ostatné procedúry je možné absolvovať v liečebnom dome Rubín.

Slender štúdio

V suteréne hotela Minerál sa nachádza Slender štúdio. Jedná sa o sústavu šiestich strojov na cvičenie. Sústava rekondičných stolov je poháňaná elektromotorom. Vhodné sú najmä pre klientov, ktorým ich zdravotné problémy nedovoľujú, aby vykonávali iné pohybové aktivity. Vstup pre ubytovaných hostí do Slender štúdia je voľný. 

Stravovanie

Jedáleň má k dispozícii obsluhu. Stravovanie je vo forme výberu a švédskych stolov. Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov, obedy a večere výberom z 5 jedál.

Kúpeľný Hotel Minerál

Okružná 124
962 71 Dudince
Slovensko
tel. +421 45 550 60 01

Časté otázky

Kúpele Dudince,a.s., Okružná 124, 962 71 

Hotel Minerál je otvorený nepretržite (recepcia 00:00-24.00).

Hotel Minerál ponúka rôzne typy izieb. Pozrieť jednotlivé izby.

Vybavenie hotela Minerál je napríklad Slender štúdio a wellness centrum. Pozrieť kompletné vybavenie hotela

Hotel Minerál má k dispozícii 67 izieb. 

Hotel Minerál sa nachádza vo vzdialenosti 390 m.

V hoteli sa nachádza jaccuzzi. 

V  hoteli Minerál je zabezpečené bezplatné parkovanie priamo pred kúpeľným hotelom.

V hoteli Minerál nie je možné ubytovanie so psom. 

Scroll to Top