Liečebný dom Rubín

Moderný zrekonštruovaný liečebný dom Rubín*** ponúka všetky svoje služby pod jednou strechou. Hotel je prepojený spojovacou chodbou s hotelom Smaragd a jeho súčasťou je aj balneoterapia Krištáľ. Procedúry sú zamerané na liečbu ochorení pohybového aparátu, srdcovo-cievnych ochorení, nervových ochorení a chorôb vyvolaných pracovným preťažením. Liečebný dom Rubín*** ponúka pre svojich návštevníkov rôzne liečebné a relaxačné pobyty.

K dispozícii je široké spektrum služieb, ktoré zabezpečujú klientovi pohodlie počas dní strávených v kúpeľoch. 

Hotel Rubín*** ponúka celkovo 193 izieb, ktoré sú rozdelené podľa počtu lôžok a ich vybavenia. K dispozícii sú jednolôžkové, dvojlôžkové a apartmány.

Zoznam pobytov

Názov Strava Cena Dĺžka
Kúpeľné minimum pol od 68 € od 4 nocí Viac info
Kúpeľný liečebný pobyt pln od 75 € od 4 nocí Viac info
Liečebno-preventívny pobyt pln od 234 € 3 nocí Viac info
Romantický pobyt pre dvoch pln od 300 € 2 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

sociálne zariadenie, LCD TV, telefón, balkón, sprchový kút, wi-fi.

Opis izby: Jednolôžková izba s balkónom je zrekonštruovaná so štandardným vybavením. K dispozícii je so sprchovým kútom.

Opis izby:  Dvojlôžková izba s balkónom je zrekonštruovaná so štandardným vybavením. K dispozícii je so sprchovým kútom.

Opis izby : Okrem štandardného vybavenia má apartmán k dispozícii v 9 izbách balkón, 6 izieb je bez balkóna. Apartmán je priestranný a zrekonštruovaný so štandardným vybavením s predsieňou, obývacou izbou a spálňou. V apartmáne sa nachádza vaňa alebo sprcha.

Vybavenie a služby

Hotel Rubín ponúka svojim návštevníkom mnohé služby. Súčasťou hotela je balneoterapia Krištáľ, wellness centrum Vitálny svet Wellnea a vonkajší plavecký bazén Rubín. Vďaka prítomnosti wellness centra a balneoterapie je liečebný dom Rubín obľúbený medzi ľuďmi, ktorí majú problémy s pohybom. Okrem liečebných procedúr a wellness služieb má hotel Rubín k dispozícii reštauráciu, lobby bar, súkromné spoplatnené parkovisko, súkromnú zubnú ambulanciu, knižnicu a športové centrum. V hoteli je možné navštíviť kozmetičku a kaderníctvo.

Wellness centrum Vitálny svet Wellnea

Vo wellness centre sa nachádza vírivý bazén, saunový svet, vírivá vaňa, relaxačná DUO vaňa, oddychová zóna a solárium. Vírivý bazén s vodnými tryskami a protiprúdmi, s teplotou vody 34 °C je otvorený celoročne. V doobedných hodinách je určený k liečebným procedúram. Poobede a večer je možné relaxačné plávanie. 

Minerálny sedací bazén s dudinskou liečivou vodou je v mimosezónnom období od októbra do mája, podľa prevádzkového času a počas víkendov dostupný aj pre verejnosť. Teplota vody v minerálnom bazéne je 34 °C. V letných mesiacoch je k dispozícii minerálny sedací bazén v areáli letného termálneho kúpaliska Dudinka

V období apríl až október je dostupný vonkajší bazén Rubín s rozmermi 25 × 10 m. Vonkajší bazén je dostupný pre hostí ubytovaných aj v Smaragde a Mineráli. Voda nie je liečebného charakteru, ohrievaná je na 28 °C.

Balneoterapia Krištáľ

Balneoterapia Krištáľ sa nachádza priamo v hoteli Rubín. V balneoterapii sú k dispozícii ambulancie lekárov s 24-hodinovou lekárskou pohotovosťou, miestnosti v ktorých sa podávajú procedúry, rekondično-rehabilitačné centrum a športové centrum. Cez balneoterapiu je možný prístup k vonkajšiemu bazénu  a do wellness centra.

Kaviareň Espresso Krištáľ umožní klientom oddych medzi jednotlivými procedúrami.

Športové aktivity

V hoteli Rubín je k dispozícii množstvo možností trávenia voľného času. Bowlingové centrum a squash centrum je otvorené aj pre verejnosť. V hoteli sa ďalej nachádza biliardový stôl, stôl na stolný tenis, tenisové ihrisko a petanque. K dispozícii sú aj bedmintonové rakety a bicykle. Rubín disponuje aj posilňovňou s možnosťou cvičenia a aerobiku. V exteriéri hotela sa nachádza plážové ihrisko. Jednotlivé služby sú za poplatok.

Stravovanie

Reštaurácia Rubín je otvorená denne od 10:00-21:00. Nachádza sa hneď vedľa jedálne. V ponuke je množstvo jedál podľa aktuálneho menu

Jedáleň má k dispozícii obsluhu. Stravovanie je vo forme výberu a švédskych stolov. Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov, obedy a večere výberom z 5 jedál.

Liečebný Dom Rubín

Kúpeľná 106
962 71 Dudince
Slovensko
tel. +421 45 550 49 20

Časté otázky

Adresa hotela Rubín je Kúpeľná 106, 962 71 Dudince.

Hotel Rubín je otvorený nepretržite (recepcia 00:00-24:00).

Hotel Rubín ponúka rôzne typy izieb. Pozrieť jednotlivé izby.

Vybavenie hotela Rubín je napríklad wellness centrum a športové centrum. Pozrieť kompletné vybavenie hotela

Hotel Rubín má k dispozícii 193 izieb.

Hotel Rubín sa nachádza v centre kúpeľného areálu.

V hoteli Rubín sa nachádza vonkajší bazén a vnútorné bazény a vnútorný relaxačný bazén.

Hotel Rubín disponuje vlastným parkoviskom, ktoré je spoplatnené. Bezplatné parkovanie v hoteli Rubín je priamo v areáli pred liečebnými domami so ZŤP-S preukazom alebo na monitorovanom parkovisku, ktoré je vzdialené cca 150 m od liečebných domov.

V hoteli Rubín nie je možné ubytovať sa so psom.

Scroll to Top