Hotely v kúpeľoch Dudince

Liečebný dom Rubín

Liečebný dom Rubín

V rámci hotela Rubín sú všetky služby dostupné pod jednou strechou. Jeho súčasťou je budova balneoterapie Krištáľ. Rubín patrí k moderným, rekonštruovaným hotelom s vonkajším bazénom, wellness centrom, reštauráciou, lobby barom, športoviskami, parkoviskom a s mnohými ďalšími službami.

Liečebný dom Smaragd

Liečebný dom Smaragd

Liečebný dom Smaragd tvorí jeden komplex s liečebným domom Rubín. Na procedúry a do wellness je možné prechádzať presklennou spojovacou chodbou. Hotel prešiel rekonštrukciou. Disponuje priestrannými izbami, jedálňou, kaviarňou, strešnou terasou, spoločenskou sálou, parkoviskom a s mnohými ďalšími službami.

Kúpeľný hotel Minerál

Kúpeľný hotel Minerál

Hotel Minerál sa nachádza v tesnej blízkosti kúpeľného areálu. Hotel prešiel kompletnou rekonštrukciou. Disponuje jedálňou, lobby barom, wellness centrom, Slender štúdiom, kongresovými a spoločenskými miestnosťami a bezplatným parkoviskom. Niektoré liečebné procedúry sú podávané priamo v hoteli.

Hotel diamanat dudince

Hotel Diamant

Kúpele Diamant Dudince sa nachádzajú v kúpeľnom areáli, pričom všetky svoje služby ponúkajú priamo v hoteli Diamant. Hotel disponuje kinom, hotelovou knižnicou, jedálňou, vonkajším bazénom, saunovým svetom, parkoviskom a ďalšími hotelovými službami.

Hotel flóra

Hotel Flóra

Hotel Flóra sa nachádza na okraji mesta Dudince. Disponuje vlastným wellness centrom s plaveckým, relaxačným bazénom a saunami, jedálňou, parkovaním v areáli hotela, tenisovým kurtom, barom s letnou terasou a ďalšími hotelovými službami.

hotel hviezda dudince

Hotel Hviezda 

Hotel Hviezda sa nachádza v centre mesta Dudince, v blízkosti kúpeľného areálu. Disponuje vlastným wellness centrom a bazénom, reštauráciou, golfovým ihriskom, bowlingovou dráhou, detským kútikom, lobby barom a ďalšími hotelovými službami.

V rámci mesta Dudince je možné ubytovať sa v liečebnom dome Rubín a Smaragd, v kúpeľnom hoteli Minerál, liečebnom dome Diamant a wellness hoteloch Flóra a Hviezda. Viac o jednotlivých hoteloch.

Medzi najobľúbenejšie hotely v Dudinciach patrí Rubín, Smaragd, Diamant, Minerál. Obľúbené sú aj wellness hotely Flóra a Hviezda. 

Pre rodiny s deťmi je najvhodnejší wellness hotel Hviezda, ktorý disponuje aj detským kútikom a animačnými programami.

Príjemnými hotelmi pre páry sú najmä hotel Rubín, Smaragd a Minerál. K dispozícii je aj špeciálny pobytový balíček pre páry. 

Bazén sa nachádza napríklad v hoteli Rubín. Využívať ho môžu aj klienti hotela Smaragd. Pozrieť ďalšie hotely s bazénom.

Scroll to Top