Hotel Flóra

Hlavnou výhodou hotela Flóra** je jeho poloha. Hotel sa nachádza na okraji mesta Dudince, v pokojnej časti. Hotel má k dispozícii vlastné wellness centrum so saunami a balneoterapiou. Procedúry sa zameriavajú prevažne na liečbu ochorení pohybového ústrojenstva a chrbtice. 

V hoteli Flóra** je k dispozícii menší bazén s teplotou vody 28 °C, ktorého súčasťou je aj sedací bazén s teplotou vody 36 °C. V blízkosti bazéna sa nachádza letná terasa a lehátka. Hotel Flóra** ponúka pre svojich návštevníkov rôzne druhy pobytov

Celková kapacita hotela je 130 lôžok. K dispozícii sú jednolôžkové, dvojlôžkové izby a apartmány. Vo všetkých izbách sa nachádza balkón.

Zoznam pobytov

Názov Strava Cena Dĺžka
Letná dovolenka pol od 130 € 2 nocí Viac info
Letná dovolenka pol od 167 € 3 nocí Viac info
Letná dovolenka pol od 202 € 4 nocí Viac info
Letná dovolenka pol od 237 € 5 nocí Viac info
Pobyt proti bolesti chrbtice pol od 359 € 7 nocí Viac info
Pobyt proti bolesti chrbtice pln od 369 € 7 nocí Viac info
Pobyt proti bolesti chrbtice pol od 649 € 13 nocí Viac info
Pobyt proti bolesti chrbtice pln od 669 € 13 nocí Viac info
Regeneračný pobyt pln od 299 € 6 nocí Viac info
Rehabilitačný pobyt pln od 319 € 6 nocí Viac info
Rehabilitačný pobyt pln od 269 € 5 nocí Viac info
Rehabilitačný pobyt pol od 259 € 5 nocí Viac info
Rehabilitačný pobyt pol od 309 € 6 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 132.5 € 3 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 99.5 € 2 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 99.5 € 2 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 192.5 € 5 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 187.5 € 5 nocí Viac info
Relaxačný pobyt pol od 189 € 4 nocí Viac info
Wellness pobyt pol od 137.5 € 3 nocí Viac info

Izby a zariadenie

Štandardné vybavenie izieb:

sociálne zariadenie, balkón, SAT TV, chladnička, wi-fi.

Opis izby: Jednolôžková izba s balkónom je zrekonštruovaná so štandardným vybavením a možnosťou prístelky. Kúpeľňa disponuje sprchovacím kútom. 

Opis izby: Dvojlôžková izba je k dispozícii s manželskou posteľou alebo oddelenými lôžkami. Izba je zrekonštruovaná so štandardným vybavením. V prípade väčšej izby je možná prístelka na pevnom lôžku. Kúpeľňa disponuje sprchovacím kútom.

Opis izby: Okrem štandardného vybavenia má apartmán k dispozícii priestrannú predsieň, obývaciu miestnosť, spálňu a otvorenú terasu so sedením. Apartmán je priestranný a zrekonštruovaný so štandardným vybavením. Kúpeľňa disponuje sprchou a samostatným WC.

Vybavenie a služby

Hotel Flóra ponúka svojim návštevníkom mnohé služby. Okrem wellness centra a balneoterapie je k dispozícii napríklad aj strážené parkovisko a možnosť dovozu a odvozu hotelovým autom. V letných mesiacoch je obľúbená terasa a hotelový bar, kde sa niekoľkokrát do týždňa počas priaznivého počasia konajú tanečné zábavy a grilovačky. V hoteli je pre hostí k dispozícii kozmetika a pedikúra. 

Wellness

Wellness centrum tvorí bazénový komplex (menší bazén s teplotou vody 28 °C a sedací bazén s teplotou vody  36 °C ) vírivá vaňa a saunový svet. V letných mesiacoch je otvorená pri bazénoch aj letná terasa, kde si hostia môžu vychutnať slnečné lúče na lehátkach. 

Športové aktivity 

Priaznivci športových aktivít majú k dispozícii udržiavaný antukový tenisový kurt s požičovňou tenisových rakiet a požičovňu bicyklov.

Stravovanie

V Hoteli Flóra** je k dispozícii priestranná jedáleň, ktorá má kapacitu 150 miest. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov. Obedy a večere sú formou výberu z 3 jedál. Bufet s prílohami je voľne k dispozícii. Okrem klasickej kuchyne je možné zabezpečiť aj špeciálnu stravu  na požiadanie vrátane vegetariánskych jedál alebo jedál pre hostí s alergiou na určitý druh potravín. V letných mesiacoch je organizovaná raz do týždňa grilovačka na letnej terase.

Hotel Flóra

Kúpeľná 101
962 71 Dudince
Slovensko

tel. +421 455 583 132

Časté otázky

Hotel Flóra je otvorený nepretržite (recepcia 00:00-24:00)

Hotel Flóra ponúka rôzne typy izieb. Pozrieť jednotlivé izby.

Vybavenie hotela Flóra je napríklad wellness centrum a tenisový kurt. Pozrieť vybavenie hotela

Hotel Flóra má k dispozícii 130 lôžok. 

Hotel Flóra sa nachádza 3,6 km od kúpeľného areálu, 6 minút jazdy autom. Trasu je možné prejsť aj po chodníku pre peších za 12 minút. Trasa je dlhá 1 km.  

V hoteli Flóra sa nachádza vnútorný menší bazén a relaxačný bazén.

Hotel Flóra disponuje vlastným stráženým parkoviskom.

V hoteli Flóra nie je možné ubytovať sa so psom.

Scroll to Top