Vonkajší bazén Rubín bude čoskoro otvorený

Tešíte sa na slnečné lúče, ktorými Dudince oplývajú takmer po celý rok? Najlepšie ich načerpáte pri pobyte na čerstvom vzduchu. Tí, ktorí milujú aj plávanie pod holým nebom sa istotne potešia, že tento rok kúpele Dudince otvárajú vonkajší bazén v Rubíne o čosi skôr. Vonkajší bazén Rubín bude k dispozícii pre všetkých nadšencov plávania už počas obdobia veľkonočných sviatkov.

Vonkajší bazén Rubín

Pre hostí ubytovaných v liečebných domoch Rubín, Smaragd a v kúpeľnom hoteli Minerál je na plávanie k dispozícii vonkajší bazén Rubín. Vonkajší bazén Rubín je otvorený pre hostí kúpeľov Dudince od apríla do októbra.

Bazén je, na rozdiel od vnútorného bazéna, vďaka väčším rozmerom vhodný aj na plávanie. Jeho dĺžka 25 metrov, šíka 12 metrov a hĺbka 1,3 m je vhodná na rehabilitačné plávanie, ktoré je súčasťou celkovej liečby v kúpeľoch. Teplota vody sa pohybuje okolo 28 °C. K dispozícii sú pre vás aj slnečníky a ležadlá. Ležadlá sú k dispozícii bezplatne v obmedzenom množstve.

Vonkajší bazén Rubín v kúpeľoch Dudince

Vírivý relaxačný bazén Wellnea

Okrem vonkajšieho bazéna Rubín môžu hostia kúpeľov Dudince vužívať vnútorný vírivý relaxačný bazén, ktorý je súčasťou wellness prevádzky Vitálny svet Wellnea. Nájdete ho v liečebnom dome Rubín, 1. poschodie, blok G.

Vo vírivom bazéne prebieha v doobedňajších hodinách liečebná procedúra, poobede, večer a cez víkendy je bazén k dispozícii na relaxačné plávanie. Vírivý relaxačný bazén má teplotu vody 34 °C, nenachádza sa tu liečivá minerálna voda. Jeho prevádzka je celoročná.

Vnútorný relaxačný bazén Wellnea

Minerálny bazén s dudinskou liečivou vodou

K najväčším pokladom kúpeľov Dudince patrí prírodná dudinská liečivá voda. Nehľadajte ju však vo vonkajšom bazéne Rubín ani v relaxačnom bazéne v centre Wellnea.

Dudinská minerálna voda sa podáva jedine formou procedúry. Môžete ju mať zahnutú vo vašom relaxačnom či liečebnom pobytovom balíku alebo si je túto procedúru možné extra dokúpiť.

Minerálny bazén nájdete na I. poschodí liečebného domu Rubín (blok F) . Je súčasťou liečebných procedúr a podáva sa pacientom ako skupinový minerálny kúpeľ (20 min.) s nasledujúcim suchým zábalom (10 min.).

Zdroj: www.kupeledudince.sk

Scroll to Top