Otvorenie kúpeľnej sezóny v Dudinciach 2022

Poslednú májovú sobotu sa návštevníci kúpeľov v Dudinciach môžu tešiť na slávnostné otvorenie kúpeľnej sezóny v Dudinciach, ktoré sa ako každý rok (s výnimkou pandemických rokov) bude niesť vo veľkom štýle.

Otvorenie kúpeľnej sezóny v Dudinciach – program

Vystúpenia slovenských hudobných skupín, folklórne vystúpenia, remeselné stánky a sprievodné atrakcie pre deti. To všetko na vás čaká v rámci sprievodného programu otvorenia kúpeľnej sezóny. Podujatie sa začína o 15. hodine vystúpením Dua ukitas, ktoré je známe zaujímavými akustickými prevedeniami svetových skladieb. Hlavným bodom programu bude večerné vystúpenie jednej z najznámejších slovenských cigánskych kapiel – Sendreiovcov. Posledné vystúpenie bude o 21:45. Súčasťou podujatia bude aj remeselná ulička, kde predstavia svoju tvorbu rôzni miestni remeselníci z regiónov Hont a Tekov.

Program, zdroj: OOCR Dudince

Letný festival SLNKA, VODY A TICHA

Otvorenie kúpeľnej sezóny v Dudinciach je zároveň začiatkom nového podujatia – Letný festival liečivého SLNKA, VODY A TICHA. V rámci nového podujatia si mesto Dudince a kúpele pripravili pre domácich, ale aj návštevníkov mesta rôzne podujatia počas celej letnej sezóny. Tešiť sa môžete koncerty, hudobné podujatia, ochutnávky, divadlo či iné podujatia.

Inšpirujte sa kalendárom podujatí v rámci 1. Letného festivalu SLNKA, VODY A TICHA a vyberte si pobyt v Dudinciach počas niektorého z podujatí. Pozor, termíny pobytov počas vybraných podujatí sú mimoriadne žiadané a rýchlo sa vypredávajú.

Program festivalu, zdroj: Región Hont
Scroll to Top