Kúpeľný hotel Minerál čoskoro opäť otvorený

Kúpeľný hotel Minerál bude po zimnej prestávke opäť otvorený od 7.3.2022. Príďte si aj vy užiť moderné ubytovanie a príjemný oddych v obľúbených kúpeľoch Dudince.

Dokonalý komfort

Moderný kúpeľný hotel Minerál nájdete neďaleko liečebného domu Rubín. Hotel prešiel v roku 2010 kompletnou rekonštrukciou, preto predstavuje výbornú voľbu pre každého, kto chce naplno prežiť príjemné prostredie kúpeľov spolu s dokonalým hotelovým komfortom. Hlavným lákadlom hotela Minerál sú moderné klimatizované izby a tiché prostredie.

Po zimnej prestávke si od 7.3.2022 môžete opäť dopriať dokonalý relax v hoteli Minerál aj vy. Kúpele Dudince aktuálne fungujú podľa platných epidemiologických opatrení a dbajú na bezpečnosť svojich klientov.

Kúpeľný hotel Minerál

Wellness v hoteli Minerál

V hoteli Minerál môžete stráviť príjemné chvíle na relaxačnom aj liečebnom pobyte . Niektoré kúpeľné procedúry sa poskytujú dokonca priamo v hoteli. Nájdete tu aj menšie wellness centrum, kde si môžete dopriať suchú a parnú saunu, ochladzovací bazén, sprchu s karibskou búrkou či vírivku.

Hostia hotela Minerál môžu využívať v rámci vybraných pobytových balíčkov aj vnútorný a vonkajší bazén v liečebnom dome Rubín a služby Vitálneho sveta Wellnea.

V hoteli sa nachádza slender štúdio, či lobby bar. K dispozícii je aj parkovisko priamo pred hotelom.

Wellness centrum v hoteli Minerál

Liečebné procedúry v hoteli Minerál

Od roku 2015 môžete v kúpeľnom hoteli Minerál absolvovať vybrané liečebné procedúry. K dispozícii priamo v hoteli je napríklad individuálny liečebný telocvik, podvodnú celotelovú masáž , perličkový kúpeľ s prísadami parafínový zábal, kyslíkovú či fyzikálnu liečbu. Ak máte záujem o ďalšie liečebné a nadštandardné procedúry, môžete ich absolvovať v liečebnom dome Rubín. Vzdialenosť medzi hotelmi predstavuje 390 m.

Zdroj: www.kupeledudince.sk

Scroll to Top